اخبار

برگزاری گردهمایی مشتریان نمونه شرکت پتروشیمی مروارید

برگزاری گردهمایی مشتریان نمونه شرکت پتروشیمی مروارید
گردهمایی مشتریان نمونه شرکت پتروشیمی مروارید روز دوشنبه 16 بهمن ماه 1396، در محل سالن کنفرانس مجتمع واقع در عسلویه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی مروارید؛ این گردهمایی با هدف ارتباط و تعامل موثر و دریافت نقطه نظرات، انتظارات و ایجاد فضای گفتگوی مستقیم با مشتریان به پیشنهاد واحد بازرگانی و فروش و با حضور جمعی از مشتریان داخلی و خارجی و نمایندگان آنان برگزار شد.
در ابتدای این گردهمایی، مهندس جوکار مدیر عامل شرکت پتروشیمی مروارید ضمن خیر مقدم به مهمانان، پس از ارائه گزارشی از روند رو به رشد پتروشیمی مروارید در بخش های تولید و صادرات، این نکته را یادآور شدند که برآوردن انتظارات و نیازمندی کلیه ذینفعان از جمله مشتریان، یکی از مهمترین استراتژی های کلان شرکت پتروشیمی مروارید می باشد.
ایشان افزودند: ارتباط و تعامل موثر با مشتریان، به عنوان شیوه کارآمد توسعه، همواره در پتروشیمی مروارید  مدنظر بوده و در همین راستا گردهمایی مشتریان فراهم شده است.
لازم به ذکر است در این گردهمایی، مشتریان سازمان از واحدهای تولیدی مجتمع بازدید و از نزدیک با فرایند تولید محصولات آشنا شدند و در پایان نیز لوح یادبود از سوی مدیر عامل پتروشیمی مروارید به آنان اهدا گردید.


۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : ۵۸۲