اخبار

فراخوان عمومی شناسایی و ارزیابی کیفی پیمانکاران 010-97 / ق / پ . م

آگهی فراخوان عمومی شناسایی و ارزیابی کیفی پیمانکاران،مربوط به تامین نیروی انسانی جهت انجام خدمات عمومی و پشتیبانی،تعمیرات و نگهداشت غیرصنعتی و حراستی شرکت پتروشیمی مروارید
شرکت پتروشیمی مروارید واقع در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس - عسلویه در نظر دارد " تامین نیروی انسانی جهت انجام خدمات عمومی و پشتیبانی، تعمیرات و نگهداشت غیرصنعتی و حراستی" مورد نیاز مجتمع خود واقع در استان بوشهر، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس – عسلویه، فاز دوم پتروشیمی را از طریق برگزاری مناقصه به پیمانکار واجد شرایط ‌واگذار نماید. لذا از کلیه شرکتهای متقاضی و واجد شرایط ذیل که مایل به شرکت در مناقصه می باشند، دعوت می گردد جهت کسب اطلاعات لازم به بخش مناقصه و مزایده در وب سایت این شرکت به آدرس www.Morvaridpc.ir  مراجعه و "پرسشنامه ارزیابی کیفی پیمانکاران" را از وب سایت مذکور اخذ و پس از تکمیل و الحاق مدارک درخواستی حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ 1397/02/27 به آدرس ذیل تسلیم نمایند.
حداقل شرایط متقاضیان :
1-    شرکتهای ثبت شده و دارای اساسنامه مرتبط با موضوع مناقصه؛
2-    داشتن حداقل 5 سال سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات مرتبط با موضوع مناقصه به شرکتهای فعال در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس – عسلویه.

آدرس (محل تسلیم مدارک ارزیابی): تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهائی شمالی، کوچه شهانقی، پلاک 29، دفتر مرکزی شرکت پتروشیمی مروارید، امور حقوقی و پیمانها.
تلفن : 6-88607291-021  داخلی: 114 و 117
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۰:۰۵
تعداد بازدید : ۲۲۲