اخبار

جلسه روسا و کارشناسان مدیریت بحران به میزبانی پتروشیمی مروارید

جلسه روسا و کارشناسان مدیریت بحران به میزبانی پتروشیمی مروارید
جلسه روسا و کارشناسان مدیریت بحران شرکت های پتروشیمی منطقه پارس در آخرین روز مهرماه 97 به میزبانی شرکت مروارید برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شرکت پتروشیمی مروارید، این جلسه که هفتمین نشست روسا و کارشناسان مدیریت بحران منطقه پارس محسوب می شد با تلاوت چندی از قرآن مجید و خیر مقدم ریاست HSE مجتمع پتروشیمی مروارید آغاز گردید.
در ابتدای این جلسه مهندس کریمی نیک، رئیس HSE پتروشیمی مروارید با بیان اهمیت مدیریت بحران در صنایع پتروشیمی، کنترل و تمرکز بر روی حوادث انسانی را از ضروری ترین شاخص های مدیریت بحران دانستند.
رئیس مدیریت بحران شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد نیز در این جلسه با اشاره به موقعیت بسیار حساس پتروشیمی های منطقه پارس و ضرورت ارتقاء وضعیت مدیریت بحران، به بیان چالش-های موجود در این منطقه و صنعت پتروشیمی پرداختند.
مهندس زارعی با بیان اینکه خطوط آفساید و آبگرفتگی معابر و مجتمع ها، از چالش های مهمی است که پتروشیمی های پارس با آن دست به گریبان هستند، افزودند زیرساخت های لازم برای صیانت و محافظت از صنعت پتروشیمی با بهره گیری از توانمندی های داخلی جهت کنترل بحران و رفع خطرات آسیب پذیری تاسیسات پتروشیمی در حال انجام است.
لازم به ذکر است در انتهای این نشست، دبیر جلسه دستور جلسه را قرائت و حاضرین به بیان نقطه نظرات خود در خصوص آن پرداختند.


۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۷:۱۰
تعداد بازدید : ۳۲۹