اخبار

حضور شرکت پتروشیمی مروارید در شانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران

حضور شرکت پتروشیمی مروارید در شانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران
مدیر عامل شرکت پتروشیمی مروارید در شانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی، ضمن بیان این نکته که در صنعت نفت تکنولوژیست ها از جنس دانشگاه هستند نه جنس صنعت گفتند: تکنولوژیست ها یکی از لایه های مهم در ایجاد تجاری سازی فناوری هستند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شرکت پتروشیمی مروارید، مهندس جوکار در شانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی و نشست تخصصی «نقش ذی‎نفعان در ایجاد و تجاری‎سازی فناوری‎های مرتبط با صنعت نفت»، بیان داشتند حدود 16 مرحله وجود دارد تا یک تکنولوژی بتواند به بلوغ رسیده و تجاری سازی شود.
ایشان در ادامه این نشست افزودند: نقش حاکمیتی دولت جایی که خریدها انحصاری می شود کمرنگ است، چرا که این انحصارها از سوی دولت شناسایی نشده و راهکارهای انحصارشکنی که وظیفه دولت بوده بوجود نیامده است.
لازم به ذکر است در حاشیه شانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی نمایشگاه جانبی کنگره برگزار شده که غرفه شرکت پتروشیمی مروارید مورد توجه و بازدید علاقمندان قرار گرفت.

لازم به ذکر است این کنگره با هدف گردهم آوردن محققان دانشگاه و متخصصان صنعت و ایجاد بستری مناسب برای تبادل یافته­ های جدید و پیشرفت­های فنی و شناسایی  نیازهای روز صنعت از طریق ارائه مقالات، برگزاری سخنرانی های کلیدی، برگزاری کارگاه ­ها و نشست­های تخصصی و برپایی نمایشگاه از مورخ 29 دی ماه لغایت 1 بهمن ماه 97 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید.

 

۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۸:۰۵
تعداد بازدید : ۱۳۵