اخبار

حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره تاپیکو در پتروشیمی مروارید

حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره تاپیکو در پتروشیمی مروارید
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) یکشنبه، 15 خردادماه 1401 از مجتمع پتروشیمی مروارید بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شرکت پتروشیمی مروارید، در ابتدای این بازدید نشستی با حضور مهندس قربان مدیر عامل، مهندس صفرپور مدیر مجتمع، برخی از مدیران شرکت پتروشیمی مروارید و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) در سالن کنفرانس مجتمع مروارید برگزار شد.

در این نشست ابتدا مهندس قربان ضمن عرض خوش‌آمد به مدیر عامل تاپیکو و هیئت همراه به معرفی مجتمع پتروشیمی مروارید و بیان توانمندی‌های این شرکت پرداخت.

 

در ادامه دکتر مسعود اسم‌خانی مدیر عامل تاپیکو اظهار کردند: مروارید بزرگ‌ترین شرکت در زمینهٔ تولید منواتیلن‌گلایکول در ایران و یکی از شرکت‌های مهم در عسلویه است. 

ایشان با ابراز خرسندی از حضور در مجتمع پتروشیمی مروارید افزودند: ما در این شرکت هستیم تا در خصوص حل مسائل و رفع موانع، حمایت لازم را از پتروشیمی مروارید داشته باشیم. 
در پایان نشست مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) از طرح افزایش ظرفیت واحد الفین و تعمیرات اساسی مجتمع بازدید به عمل آوردند.
لازم به ذکر است تاپیکو یکی از سهامداران شرکت پتروشیمی مروارید به عنوان بزگ‌ترین واحد تولید منواتیلن‌گلایکول در ایران است.
 
۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۲۵
تعداد بازدید : ۴۹۲