اخبار

بازدید مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان و هیئت همراه از پتروشیمی مروارید

بازدید مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان و هیئت همراه از پتروشیمی مروارید
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، مدیرعامل شرکت پترو فرهنگ و هیئت همراه با حضور در مجتمع پتروشیمی مروارید از این شرکت بازدید نمودند.
 
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شرکت پتروشیمی مروارید، دکتر نجف پور کردی مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر بابازاده مدیرعامل شرکت پترو فرهنگ و هیئت همراه با حضور در سطح مجتمع از واحدهای الفین، MEG  و پروژه افزایش ظرفیت واحد الفین بازدید کردند که طی این بازدید میدانی از سوی مدیران سازمان گزارشی از وضعیت مجتمع و واحدهای تولیدی و پروژه افزایش ظرفیت واحد الفین به ایشان ارائه شد.

در ادامۀ این بازدید نشستی در سالن کنفرانس مجتمع برگزار شد که طی آن مهندس قربان مدیرعامل شرکت پتروشیمی مروارید ضمن خوشآمد به مهمانان به ذکر توانمندی ها و موانع سر راه مجتمع مروارید پرداختند.

 

در این نشست مدیر عامل صندوق ذخیرۀ فرهنگیان ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت پتروشیمی مروارید و خدا قوت به کارکنان این شرکت و تشکر از توضیحات مهندس تابش نژاد رئیس بهره برداری شرکت در بازدید میدانی، عنوان داشتند به یاری خداوند متعال همۀ ما بتوانیم در راستای اهداف نظام جمهموری اسلامی و خدمت رسانی به قشر فرهیختۀ فرهنگیان گام های باثبات و محکمی برداشته و شرکت مروارید نیز بتواند شاهد موفقیت های بیشتر باشد که در این راه هر کجا نیاز است صندوق ذخیره فرهنگیان آمادۀ همکاری و رفع مشکلات این مجتمع پتروشیمی می باشد. 
لازم به ذکر است 46.5 درصد از سهام شرکت پتروشیمی مروارید متعلق به شرکت پترو فرهنگ، از شرکت های تابعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان می باشد.

 
۸ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۳۵
تعداد بازدید : ۴۳۸