اخبار

اسدالله غلامپور سکّان مدیریت پتروشیمی مروارید را در دست گرفت

اسدالله غلامپور سکّان مدیریت پتروشیمی مروارید را در دست گرفت
جلسۀ تودیع و معارفۀ مدیر عامل شرکت پتروشیمی مروارید برگزار شد و دکتر اسدالله غلامپور به جای مهندس قربان عهده دار مدیریت پتروشیمی مروارید گردید.

 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شرکت پتروشیمی مروارید، در آیینی که با حضور مدیران عامل جدید و قدیم، مدیران و روسای شرکت پتروشیمی مروارید و آقای ابری بسطامی مشاور مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ برگزار شد آقای دکتر اسدالله غلامپور از مدیران متخصص و باتجربۀ صنعت پتروشیمی به عنوان مدیر عامل شرکت پتروشیمی مروارید معرفی و از زحمات مهندس سهراب قربان مدیرعامل پیشین تقدیر به عمل آمد.

 

در ابتدا این آیین مهدی ابری بسطامی با ابلاغ پیام دکتر بابازاده مدیر عامل هلدینگ پتروفرهنگ به حاضرین، از تلاش های مهندس قربان در دورۀ تصدی مدیرعاملی شرکت پتروشیمی مروارید قدردانی نموده و برای دکتر غلامپور در سمت مدیر عاملی این شرکت آرزوی موفقیت نمودند.


ایشان در ادامه  بیان داشتند که تغییر مدیریت به عنوان یکی از عوامل اثرگذار در بهبود و ارتقاء مستمر هر شرکت در همۀ زمان ها مطرح است.


همچنین در این آیین مهندس قربان عنوان داشتند: دورانی که در پتروشیمی مروارید حضور داشتم اگر موفقیتی به دست آمده است مرهون تلاش، همکاری، همدلی و همراهی همکاران فهیم و متخصصم بوده است.


در ادامۀ این آیین، دکتر غلامپور با تشکر از تلاش های مهندس قربان و آرزوی سلامتی برای ایشان، به اهمیت نقش نیروی انسانی متخصص و کاردان اشاره کرده و افزود: هر افتخاری که مجموعه کسب می کند متعلق به نیروی انسانی است.
ایشان پرداختن به دغدغه های کارکنان و خانوادۀ آنها را از اولویت های کاری خود دانستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۳۵
تعداد بازدید : ۶۱۱