اخبار

بازدید شبانگاهی مدیر عامل پتروشیمی مروارید از مجتمع

بازدید شبانگاهی مدیر عامل پتروشیمی مروارید از مجتمع
در دومین دیدار و بازدید شبانه که از ساعت 23 چهارشنبه 24 اسفند تا 4:30 بامداد پنجشنبه 25 اسفند با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت پتروشیمی مروارید برگزار گردید، از اتاق کنترل کارخانۀ MEG، شاپ ابزار دقیق و ایستگاه آتشنشانی بازدید به عمل آمد.

 به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شرکت پتروشیمی مروارید، در ابتدای بازدید دکتر غلامپور با بیان اینکه به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم سال نو را به همکاران تبریک گفتند و برای آنها سالی سرشار از موفقیت و بالندگی همراه با اهتمام لازک کلیه کارکنان جهت افزایش تولید، آرزو نمودند. مدیر عامل پتروشیمی مروارید در ادامه از کارکنان خواستند که علاوه بر گفتن مشکلات، راهکار مناسب برای رفع مشکل را نیز بیان نمایند. لازم به ذکر است در این بازدید و دیدار صمیمانه کارکنان حاضر در شیفت شب ضمن بیان مسایل و مشکلات خود در محیط کار، عنوان داشتند که برای نیل به اهداف کلان شرکت و افزایش تولید مجتمع نهایت تلاش خود را انجام دهند.
در انتهای این بازدید دکتر غلامپور مدیر عامل شرکت پتروشیمی مروارید به روسا و مدیران حاضر در این بازدید دستور دادند، در چارچوب قوانین شرکت، به حل سریع مشکلات کارکنان همت بگمارند.

۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ۱۴:۴۶
تعداد بازدید : ۱۶۴