اخبار

روابط عمومی پتروشیمی مروارید ، انتشار یک خبر در فضای مجازی را تکذیب کرد

در پی تخریب های اخیر و اخبار کذبی با موضوع حقوق احدی از کارکنان این مجموعه که طی روزهای گذشته با سند سازی بر علیه پتروشیمی مروارید با هدف خاص منتشر گردیده است.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی مروارید، مطالب منتشره توسط افراد معلوم الحالی که بدنبال ایجاد تنش در این واحد تولیدی که تاکنون عملکرد برجسته ای داشته است را تکذیب، نمود. این روابط عمومی ضمن تاکید بر جعلی بودن خبر یاد شده بر لزوم دقت بیشتر در بازنشر مطالب و توجه جدی تر به صحت سنجی پیش از فرآیند باز نشر اخبار تاکید نموده و اعلام میدارد این اخبار کذب صرفا به جهت تشویش اذهان مدیران دلسوز و مردم انقلابی و زیر سوال بردن عملکرد مطلوب نیروهای جهادی پتروشیمی  مروارید توسط افراد معلوم الحال  جعل و منتشر می شود. همچنین این روابط عمومی ، حق پیگیری حقوقی در خصوص جعل انتشار اخبار ناصحیح منتصب مذکور را برای خویش محفوظ می داند.
لازم به ذکر است عده ای معلوم الحال متاسفانه بدلیل دستاوردهای مهم این مجموعه در سال جاری از جمله جهش تولید ۱۰۵ درصد اسمی، ایجاد طرح های منحصر به فرد توسعه زنجیره ارزش ، ورود به بازارهای صاداراتی جدید از جمله آفریقا و کشور های همسایه، انجام تعمیرات اساسی بدون آسیب های ایمنی، رضایت مندی کارمندان ، مبارزه با فساد، شفاف سازی در فرایندهای فروش، پرداخت بدهی های این مجموعه و …. سعی در وارانه نشان دادن این دستاوردها دارند و از هر اقدام غیراخلاقی و غیر حرفه ای  برای تخریب مدیران خدوم، این مجموعه بهره برده اند.
۲۲ شهریور ۱۴۰۲ ۰۹:۰۸
تعداد بازدید : ۳۶۷